تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

جستجو در سایت

قالب وردپرس Heythere |پوسته وردپرس Heythere |همیار وردپرس-باکس تم

یکشنبه 16 ژوئن 2019 0 نظر موضوع : قالب وردپرس

قالب وردپرس Heythere
قالب وردپرس Heythere

در ادامه معرفی جدیدترین قالب‌های رایگان وردپرس در این بخش همراه شما هستیم با معرفی یک قالب وردپرس حرفه‌ای در زمینه قالب‌های تک صفحه‌ای اما بسیار جدید و مدرن. این قالب طرح کاملا تازه‌ای دارد و از استایل اسکرول پارالاکس بهره می‌برد. در ادامه می‌توانید دموی قالب را مشاهده نمائید. قالب وردپرس Heythere در یک صفحه طراحی شده است و بسیار مناسب برای معرفی پروژه و نمونه کارهای شماست. مخصوصا افرادی که کارهای هنری انجام می‌دهند احتمالا از این نوع قالب‌ها استقبال می‌کنند. در ادامه بیشتر در خصوص ویژگی‌های این قالب جذاب صحبت خواهیم کرد.

قالب وردپرس Heythere

پوسته وردپرس Heythere یک قالب شرکتی از نوع تک‌ صفحه‌ای مدرن است و قالبی است که بسیار مناسب معرفی نمونه کارهای یک شرکت است. این قالب بخش‌های بسیار زیادی ندارد بلکه بسیار ساده و سبک طراحی شده است و توصیه می‌شود که در کنار یک وبسایت حرفه‌ای مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به توضیح ویژگی‌های این قالب می‌پردازیم و همچنین در خصوص روش نصب و راه اندازی آن توضیحات کاملی ارائه خواهیم کرد. همراه ما باشید.

  • دارای امکان اسکرول برای تغییر صفحات
  • دارای امکان استفاده از منو تمام صفحه در قالب وردپرس Heythere
  • دارای امکان تغییر رنگ بخش های مختلف سایت
  • امکان تغییر تصاویر پس زمینه صفحه اصلی سایت

پوسته وردپرس Heythere و نصب آن

برای نصب قالب باید یکی از دو فونت یکان و میترا را انتخاب کنید. سپس آن را از انتهای همین مطلب دانلود کنید. حال به پیشخوان وردپرس مراجعه کرده و در مسیر پوسته‌ها، قالب مورد نظر را نصب و سپس آن را فعال سازید. پس از فعال‌سازی نوبت به استفاده از فایل‌های درون‌ریز می‌رسد. آن‌ها را دانلود کرده و با کمک افزونه one click demo import درون‌ریزی نمایید.

به این صورت که از منوی پیشخوان به نمایش> Import Demo Data رفته، روی Switch to manual import کلیک کرده و فایل ها آپلود شوند.

تنظیمات قالب

این قالب تنظیمات خاصی ندارد و شما به راحتی پس از انجام عملیات درون‌ریزی می‌توانید صفحه نخست آن را بصورت ایستا انتخاب کرده و از بخش سفارشی‌سازی همه موارد را کنترل کنید:

پوسته وردپرس Heythere
سفارشی سازی قالب وردپرس Heythere

دانلود قالب تک صفحه‌ای Heythere با فونت یکان

دانلود